DOSTAWA

Szybka, bezproblemowa i niedroga

Usługi kurierskie:

  • przy zamówieniu powyżej 600 zł wysyłka jest BEZPŁATNA
  • przy zamówieniu od 300 zł do 600 koszt przesyłki wynosi  50 zł.
  • przy zamówieniu do 300 zł koszt przesyłki wynosi  45 zł.

Częścią dokumentacji jest list przewozowy, którym potwierdzasz odbiór towaru bez wad.
Kurier, który doręcza przesyłkę, skontaktuje się z Tobą telefonicznie z wyprzedzeniem w dniu dostawy, aby umówić się na odbiór towaru,
Dostawa towaru odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Firma kurierska dostarcza przesyłkę zawsze do pierwszych zamykanych drzwina adres, który został podany przy składaniu zamówienia.
Przed potwierdzeniem odbioru zalecamy dokładne sprawdzenie przesyłki, w szczególności nienaruszonego opakowania i całej dostawy. 
Jak odebrać zamówienie? 

 W naszym e-sklepie znajdziesz następujące rodzaje czasów dostawy:

Konkretne terminy dostawy są podane dla każdego produktu. Ze względu na szerokość oferowanego asortymentu NIE ma możliwości zagwarantowania niewyprzedania magazynu i związanego z tym ewentualnego PRZEDŁUŻENIA opublikowanego czasu dostawy.

Dostępne

Towar z tym oznaczeniem posiadamy na stanie, po potwierdzeniu e-maila o wysyłce, meble zostaną dostarczone w przeciągu tygodnia. Czas dostawy firmą kurierską to około 2-5 dni roboczych. W przypadku płatności przelewem towar zostanie wysłany niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty.

 Od 1 do 3 tygodni

Nie mamy towaru na stanie, ale jest on dostępny u producenta. Średni czas dostawy towaru do magazynu naszych dostawców wynosi od 7 do 21 dni. Należy pamiętać, że jest to szacowany czas dostawy, który może ulec zmianie ze względu na nieoczekiwane sytuacje.

Od 4-6 tygodni

Ten termin dostawy dotyczy najczęściej mebli tapicerowanych oraz mebli, których produkcja jest czasochłonna. Mebel jest produkowany po złożeniu zamówienia, a przewidywany czas dostawy na nasz magazyn to 2 - 6 tygodni, jednak nie później niż 10 tygodni, w zależności od aktualnych możliwości produkcyjnych. Należy pamiętać, że produkcja mebli jest czasochłonna, zależna od podwykonawców i podlega wielu zmiennym.