O NAS

Nazwa firmy

Wpadająca w ucho nazwa TOTO MEBLE mówi sama za siebie. Nazwa łatwa w zapamiętaniu = łatwe zakupy. Nasza strona jest bardzo przyjemna w obsłudze, nie wahaj się i za pomocą kilku klinkięć kup nowe meble.

logo-kosik-seda_optimized 

Powstanie i rozwój firmy

Osobiste doświadczenia z kupowaniem mebli przez internet skłoniły właścicieli naszej firmy do przemyśleń. Dlaczego by nie zaoferować w kilku krajach możliwości zakupu mebli, z naciskiem na jakość i przystępną cenę? Wybór i nawiązanie współpracy z producentami mebli było dla nas podstawą Waszego zadowolenia.  Wybrani producenci muszę spełniać wysokie wymagania. Wieloletnie doświadczenie w produkcji oraz nacisk na jakość, funkcjonalność i praktyczność mebli to jedne z kluczowych parametrów, które muszą spełniać. Aktualnie współpracujemy z kilkudziesięcioma producentami, którzy specjalizują się w poszczególnych kategoriach mebli. Od 2018 roku jesteśmy jednym z najczęściej odwiedzanych e-shopu z meblami w Czechach. Zadowolenie naszych klientów motywuje nas do stopniowego rozszerzania oferty w innych krajach Europy Środkowej. Aktualnie spełniamy życzenia i prośby klientów na Słowacji, w Czechach, Niemczech oraz Austrii. I na tym oczywiście nie zaprzestaniemy.

sklad-mapa-seda_optimized

U nas znajdziesz najnowsze trendy

W TOTO meble znajdziecie wysokiej jakości, przystępne cenowo, ale też nowoczesne, ponadczasowe i stylowe meble, którą dzięki swej praktyczności będą Wam służyć przez lata. Wasz dom stanie się oazą spokoju, wygody i komfortu. Mamy szeroką ofertę, którą staramy się ciągle poszerzać o dalsze nowe meble i różne dodatki do domu. W naszym eshopu w poszczególnych kategoriach znajdziecie np.: komody, łóżka, krzesła, stoły, szafy, szafki na buty, kanapy, ale również gotowe komplety do salonu, sypialni czy jadalni. Z naszej oferty można również wybrać meble do ogrodu. Staramy się tworzyć akcje promocyjne, zarówno dla nowych jak i stałych klientów. TOTO meble zapewni Wam meble na lata, które nigdy nie wyjdą z mody.

produkty-seda_optimized

data_toto-pl_optimized

Magazyn i siedziba firmy

Kilka razy w tygodniu na nasz magazyn przyjeżdzają dostawy pełne nowych mebli. Nasi pracownicy
w pierwszej kolejności kontrolują, a następnie przygotowują do wysłania towar. Dokładnie zabezpieczone meble przekazujemy firmie kurierskiej RABEN, która dostarczy je Wam aż do drzwi. Powierzchnia magazynu to 10 000 m2, ale meble długo miejsca tu nie zagrzeją. Naszym piorytetem jest aby meble dotarły do Was na czas i w dogodnym terminie.

Pracą biurową zajmują się nasi pracownicy, którzy są dostępni dla Was od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Pomożemy Wam z wybraniem mebli, z zamówieniem czy odpowiemy na każde pytanie. Polecamy nasze on-line konsultacje. Z przyjemnością pomożemy Wam wyposażyć wymarzone wnętrze.

sklad